Dāvanas

X

Vēl pavisam nedaudz un klāt būs laiks, kuru gaida visi pasaules bērni un pieaugušie, tikai katrs sava iemesla dēļ. Tieši tā, klāt būs Ziemassvētki, kad mazie gaida dāvanas un sniegu, savukārt lielie izbauda kopā būšanu ar saviem mīļajiem gada sirsnīgākajos un klusākajos svētkos. Šoreiz gan stāsts būs par dāvanām, kuras citi cenšas sagādāt jau labu laiku pirms pašiem svētkiem, jo tad tas ir ne tikai izdevīgāk, bet ir iespēja izvairīties no burzmas un pārpildītiem veikaliem, kas ir svētku laika neatņemama sastāvdaļa.

Dāvanas sievietei

Sieviete ir būtne, kas savas vēlmes izsaka bieži, tikai jautājums ir tāds, vai tās sadzird tie, kam tās adresētas. Sieviete dāvanā var vēlēties visu – sākot no jaunām kurpēm un beidzot ar jaunu virtuves kombainu. Protams, sievietes ir dažādas un viņas priecāsies arī par to, ja svētkos par viņām kāds ir atcerējies, taču patiesi laimīgas viņas būs, kad no skaisti iesaiņotas dāvanas, izsaiņos ietu ko kāro visvairāk.

Dāvanas vīrietim

Vīrieši nav tik izvēlīgi dāvanu ziņā kā dāmas, bet tas nenozīmē, ka viņiem ir vienalga, ko saņem dāvanā. Vīrieši parasti prot novērtēt praktiskas un kvalitatīvas lietas, ko var izmantot ikdienā darbā vai mājās. Vīrietis dāvanā spēs novērtēt visu – sākot no labas pildspalvas un beidzot ar zeķu pāri. Jā , tieši tā, zeķes. Nav nekā praktiskāka, kas izdomāts kā dāvana vīrietim. Tas ir vēl viens rādītājs tam, ka vīrietis nav tik izvēlīgs kā sieviete un spēs novērtēt arī vienkāršas un ikdienā izmantojamas lietas.

Dāvanas bērniem

Bērni ir kategorija, kuru vēlmes mainās ik pēc minūtes. Ja nespēsiet notvert pareizo lūgumu Salatēvam, tad bērnam svētki būs sabojāti. Bērni dāvanās parasti vēlas saņemt populārākās rotaļlietas vai tamlīdzīgas mantas. Par bērna vēlmēm vislabāk var uzzināt, lūdzot viņam uzrakstīt vēstuli Ziemassvētku vecītim!

Comments

Comments are closed.